Prolimit Fusion

Versenynaptár

Versenynaptár 2017:

Dátum Esemény Helyszín Weboldal Kategóriák
2017. 06. 03. - 05. Rip Curl Kupa Alsóörs- Alpesi Club vitorlástelep www.alpesiclub.hu RS:X, Raceboard, Techno 293, Formula
2017. 06. 10. - 11. LYC-MSZA Kupa (SuperCup) Balatonfűzfő - Laguna Yacht Club www.msza.org Raceboard, Techno 293, Formula
2017. 06. 23. - 25. ISUZU D-Max Surf Beach Fesztivál Balatonfűzfő - Zagykazetta www.beachfeszt.hu Raceboard, Techno 293, Formula
2017. 07. 22 U13 Magyar Bajnokság Siófok www.windsurfcamp.hu/ Techno 293

2017. 08. 18. - 20.

Szent István Kupa Balatonfűzfő Zagykazetta   Raceboard, Techno 293, Formula
2017. 08. 22. - 25. Wave Magyar Bajnokság Prasonisi (Görögország) www.alpesiclub.hu Wave
2017. 09. 04. - 09. Raceboard Európa Bajnokság Balatonfüred http://europeans2017.raceboard.org/ Raceboard

Versenynaptár 2016:

KÉSZ MAGYAR SZÖRF BAJNOKSÁG 2016

Dátum Esemény Helyszín Weboldal
Május 28-29
(pót: Október 8- 9)
WSA Cup (Szlalom 1. forduló) Ausztria www.windsurfingaustria.at/termine-
2016/
Június 18-Július
24 (Egyik hétvége)
Szlalom 2. forduló Balatonszéplak www.szorftabor.eu
Június 04-05 Sika Vulkán Kupa
Magyar Szörf Bajnokság 1. forduló
Badacsonytomaj
https://goo.gl/maps/9UkGjLcaVYq
www.surfomania.hu
Június 10-12 LYC-MSZA Kupa (SuperCup)
Magyar Szörf Bajnokság 2. forduló
Balatonfűzfő - Laguna Yacht Club
https://goo.gl/maps/qjF6HogLMW82
www.msza.org
Június 24-26 ISUZU D-Max Surf Beach Fesztivál
Magyar Szörf Bajnokság 3. forduló
Balatonfűzfő Zagykazetta
https://goo.gl/maps/9fT9hAsN1zv
www.beachfeszt.hu
Július 8-10. Rip Curl Kupa
Magyar Szörf Bajnokság 4. forduló
Alsóörs- Alpesi Club vitorlástelep
https://goo.gl/maps/cJb3BsDxozy
www.alpesiclub.hu
Július 18-23 Czech Championship (Formula) Viganj, Horvátország  A versenykiírás letöltéséhez klikk ide >>
Augusztus 19-21 Szent István Kupa
Magyar Szörf Bajnokság 5. forduló
Balatonfűzfő vagy Alsóörs
Augusztus 20-25 Wave Magyar Bajnokság Prasonisi (Görögország) www.alpesiclub.hu
Augusztus 13-
Szeptember 11
(Egyik hétvége)
Szlalom 3. forduló Balatonszéplak www.szorftabor.eu
Szeptember-
Október (Egyik hétvége)
Sebességi verseny www.windsurfing.hu


Versenynaptár 2015:

május 9-től június 4-ig Szlalom MB Agárd, Szörfbázis SurfCore - beszámoló
május 1-2. Gárdony MSZSZ I. forduló tandtsport Sebességi Magyar Bajnokság (tartalék nap május 3.) - beszámoló
június 5-7. Balatonfűzfő MSZA KUPA MB GRAND SLAM I. forduló Central Europen Supercup (RS:X, Rb,T293,F) Laguna Yacht Club - beszámoló
június 26-28. Balatonfűzfő BEACH Fesztivál (Zagykazetta) MB GRAND SLAM II. forduló (RS:X, Rb,T293, F, Sz) - beszámoló
július 10-12. Rip Curl KUPA Alsóörs MB GRAND SLAM III. forduló (RS:X, Rb,T293,F) - beszámoló
július 17-19. Surf Core KUPA Agárd MB GRAND SLAM IV. forduló (RS:X, Rb,T293,F,Sz) - eredmények
augusztus 20-23. Szt. István Kupa Balatonfűzfő Zagykazetta (MB GRAND SLAM V. forduló (RS:X, Rb,T293, F, Sz) ? egyeztetés alatt - beszámoló
augusztus 24-27. Prassonosi GRE Wave Magyar Bajnokság
augusztus 15-től szeptember 13-ig Szlalom MB ezüstpart szörftábor.hu (egyik hétvége a www.windsurfing.hu -n meghirdetve)
szeptember 26-27. Gárdony MSZSZ II. forduló tandtsport Sebességi Magyar Bajnokság (tartalék időpont október 3-4.)

Versenynaptár 2014:

Magyar Bajnokság:

? május 1-4. Sebességi Magyar Bajnokság I. forduló, Gárdony - beszámoló
? augusztus 15-20. Magyar Bajnokság, Balatonkenese (RS:X, Rb, T293, FW) - beszámoló
? augusztus 24-28. Wave Magyar Bajnokság, Prassonosi - Görögország - beszámoló
? szeptember 20-21. Magyar Bajnokság tartalék időpont (RS:X, Rb, T293)
? szeptember 27-28. Sebességi Magyar Bajnokság II. forduló, Gárdony
? (október 4-5. Sebességi Magyar Bajnokság tartalék, Gárdony)
? október 11-12 Szlalom, Formula Magyar Bajnokság, Weiden AUT tartalék

Magyar Kupa: (a magyar kupa versenyeken a formula és/vagy szlalom osztály eredményei beszámítanak a magyar bajnokság eredményébe)

? május 31. június 1. Laguna Yacht Club - MSZA KUPA, Balatonfűzfő (Rb, T293, RSX, Sz, FW) - beszámoló
? június 21-22. Beach Fesztivál Szörf Kupa, Zagykazetta (Rb, T293, RSX, Sz, Fw) - beszámoló
? július 12-13. S&S KUPA, Agárd (Rb, T293, RSX, Sz, Fw) - beszámoló
? július 19-20. szörftábor.hu KUPA, Ezüstpart (Rb, T293, RSX, Sz, Fw) -
? szeptember 13-14. SURFCORE KUPA, Agárd (Rb, T293, RSX, Sz, Fw)

Egyéb versenyek:

? augusztus 15-20. Nemzetközi verseny, Balatonkenese (RS:X, Rb, T293, FW)
? augusztus 29-31 Compass Orfű Kupa (nyílt)

Rb: Raceboard osztályok, RSX: RSX osztályok, T293: Techno osztály, Fw: Formula Windsurfing, Sz: Szlalom osztályok


Versenynaptár 2013:

? április 27-28. Gárdony MSZSZ I. forduló Volvo Galéria Sebességi Magyar Bajnokság - Beszámoló
? május 18-19. Balatonfüred MSZSZ II. forduló - Beszámoló
? június 1-2. Balatonfűzfő MSZSZ III. forduló MSZA-Laguna Yacht Club Kupa - Beszámoló
? június 22-23. Badacsonytomaj Sika Vulkán Kupa MSZSZ IV. forduló - Beszámoló

? június 28-30. Balatongyörök Super Cup FW, Szlalom MSZSZ V. forduló - Elmaradt
? július 20-21. Ezüstpart szörftábor.hu Kupa MSZSZ VI. forduló - Beszámoló
? augusztus 17-20. Balatonfűzfő VII. forduló Szt.István Kupa - Beszámoló
? augusztus 30 ? szeptember 1. Orfű Kupa
? szeptember 2-6 Prassonosi GRE Wave MB VIII. forduló - Beszámoló
? szeptember 28-29. MSZSZ IX. forduló Volvo Galéria Sebességi Magyar Bajnokság 2. forduló

A IWA (International Windsurfing Association) nemzetközi versenynaptára itt található >>

Az RS:X osztály nemzetközi versenynaptára itt található >>


Versenynaptár 2012

? február 24-28. Cadiz Carneval Regatta
? február 24-március 1. RSX EB Madeira Portugália
? március 20-28 RSX VB Cadiz Spanyolország (kvalifikációs verseny HUN) - Beszámoló
? április 20-27. Hyeres RS-X világkupa Franciaország (kvalifikációs verseny HUN) - Beszámoló

? április 28-29. Gárdony I. forduló Sebességi verseny
? (április 30-május 1. Gárdony I. forduló Sebességi verseny tartalék) - Beszámoló
? május 12-13. Balatonfüred MSZSZ II. forduló - Beszámoló
? május 14-20. Mondello RSX csapat EB Olszország
? május 16-20. Formula EB Sylt Németország

? Május 26-27. Balatonfűzfő MSZSZ III. forduló MSZA KUPA - Beszámoló
? június 4-10. Sail For Gold Weymouth Anglia - Beszámoló
? június 16-17. Ezüstpart szörftábor.hu Kupa MSZSZ IV. forduló
? június 23-24. Badacsonytomaj SIKA Vulkán Kupa MSZSZ V. forduló - Beszámoló
? június 29-július 1. Balatongyörök Super Cup FW, Szlalom MSZSZ VI. forduló
? július 1-7. Ifi RSX EB Tallin Észtország
? július 7-8. MSZSZ VII. forduló Balatonaliga
? július 16-21. Viganj Formula MB formula (tartalék) Horvátország
? július 27-augusztus 12. Olimpia Weymouth Anglia - Beszámoló
? augusztus 20-26. Formula VB Litvánia
? augusztus 18-20. Balatonfűzfőn a BS Fűzfő területén - VIII. forduló Szt. István Kupa - Beszámoló
? augusztus 24-26. Compass vitorlás napok Orfűn, Megyei Kupa futam - Beszámoló
? augusztus 27-31. Prassonosi GRE Wave MB - Beszámoló
? szeptember 15-16. IX. forduló Balatonaliga - Beszámoló
? szeptember 15. - Megyei Szörfverseny, Látóképi-tó - Beszámoló
? szeptember 21-23 Podersdorf - Szlalom verseny
? (szeptember 29-30. Sebességi Magyar Bajnokság tartalék)
? (október 8-14. Sebességi verseny tartalék hét!)
? Október 20-27. Ifi RSX VB Penghu TPE


Versenynaptár 2011 - Magyar Szörf Szövetség

dátum verseny neve státusz helyszín bajnoki osztályok kupa osztályok Eredmények
április 30 - május 1. FAGOR Sebességi Magyar Bajnokság 1. MszB 1. forduló Gárdony SE
május 7-8. FAGOR Sebességi Magyar Bajnokság - 1. Tartalék időpont MSzB SE tartalék verseny Gárdony SE
május 14-15. Rip Curl kupa MSzB 2. forduló Siófok - Ezüstpart FW, RC, RJ, RS, SL SP Beszámoló
május 21-22. MSzB 3. forduló MSzB 3. forduló és kupa Balatonfüred FW, RC, RJ, RS SP Beszámoló
június 4-5. MSZA Kupa MSzB. 4. forduló Balatonfűzfő FW, RC, RJ, RS SP Beszámoló
június 18-19. Sika Vulkán kupa MSzB 5. forduló Badacsonytomaj FW, RC, RJ, RS SP

Beszámoló

június 24-26. Hungarian Super Cup MSzB 6. forduló Balatongyörök FW, SL Eredmények
július 2-3. szörftábor.hu Rip Curl Kupa MSzB 7. forduló Siófok FW,RC,RJ,RS,SL SP Eredmények
július 9-10. MSzB 8. forduló MSzB 8. forduló Balatonaliga FW, RC, RJ, RS, SL SP

Eredmények

július 19-24. Croatian Super Cup MSzB FW tartalék verseny Viganj/Peljesac, Horvátország FW SL
aug. 20-21. Szent István Kupa MSzB 9. forduló Balatonalmádi FW, RC, RJ, RS SP

Eredmények

aug. 20-27. MSzB. 10. forduló Kupa verseny Prassonisi / Görögország WA, FR*
szept. 3-4. FAGOR Sebességi Magyar Bajnokság II. MSzB 10. forduló Gárdony SE
szept. 24-25. FAGOR Sebességi Magyar Bajnokság II. tartalék Kupa verseny Gárdony SE
október 7-8. Szlalom Osztrák Bajnokság MSzB 11. forduló Weiden/AUT SL

Beszámoló

FW ? Formula Windsurfing RC ? Raceboard Classic RS ? RS:X SL ? Szlalom - FR - Freestyle
NY ? Nyílt RJ ? Raceboard Junior SE ? Sebességi verseny SP ? Sport
Info: hun71@windsurfing.hu Utassy Loránd

*Az O'neill FreakStyle / Magyar Freestyle bajnokságnak a Prassonisi fordulún kívül még két tervezett futama lesz, Magyarországon. A regisztrált versenyzőkkel történik az egyeztetés minden verseny előtt. Regisztrálni a matto@windsurfing.hu címen lehet!


Magyar Szörf Szövetség 2010-es versenynaptára

dátum verseny neve státusz helyszín bajnoki osztályok kupa osztályok
május 1-2. FAGOR Sebességi Magyar Bajnokság MSzB 1. forduló MszB 1. forduló Gárdony SE
május 15-16. Birdland kupa
MSzB 2. forduló - beszámoló
MSzB 2. forduló Balatonfüred FW, RC, RJ, RS SP
május 22-23. O'Neill Surfbeach Kupa - beszámoló MSzB 3. forduló és kupa Siófok SL NY
június 5-6. MSZA Kupa - beszámoló MSzB 4. forduló Balatonfűzfő FW, RC, RJ, RS SP
június 12-13. Sika Vulkán Kupa - beszámoló MSzB. 5. forduló Badacsonytomaj FW, RC, RJ, RS SP
június 19-20. Rip Curl szörftábor.hu Kupa - beszámoló MSzB 6. forduló Siófok FW, RC, RJ, RS, SL SP
június 25-27. Hungarian Super Cup MSzB 7. forduló Balatongyörök FW, SL
július 9-11. Rip Curl Skiff and Surf Fesztivál MSzB 8. forduló Balatonföldvár FW,RC,RJ,RS,SL SP
július 19-24. Croatian Super Cup MSzB FW tartalék verseny Viganj/Peljesac Horvátország FW SL
júl/aug 31-1. O'neill Surfbeach Kupa MSzB 9. forduló Siófok FW,RC, RJ, RS, SL SP
aug. 7. Petőfi kupa Kupa verseny Debrecen, Látóképi tó - NY
aug. 14-15. Orfű Kupa Kupa verseny Orfű - NY
aug. 20-22. Szent István Kupa MSzB 10. forduló Balatonalmádi FW,RC,RJ,RS SP
aug. 20-27. Magyar Rip Curl Wave Bajnokság
- beszámoló
Wave Rodosz - Görögország Wave
szept 4-5. MSzB 11. forduló MSzB 11. forduló Gárdony SL
szept 11-12. FAGOR Sebességi Magyar Bajnokság II. MSzB 12. forduló Gárdony SE
szept/okt Szlalom Kupa - eredmények MSzB SL tartalék verseny Gárdony SL
szept/okt FAGOR Sebességi Magyar Bajnokság
- beszámoló
MSzB SE tartalék verseny Gárdony SE
maj-okt Freestslye futamok
eredmények, videók:
1. futam videók >>
2. futam videók >>
Freestyle 1. Balatonfenves
2. Balatonföldvár
FW - Formula Windsurfing RC - Raceboard Classic RS - RS:X SL - Szlalom
NY - Nyílt RJ - Raceboard Junior SE - Sebességi verseny SP - Sport
Info: hun71@windsurfing.hu Utassy Loránd

Windsurfing Super Cup versenynaptár 2010
Dátum Helyszín Versenyforma
08-09 Május Super Cup1 Torbole(CVA) ITALY FW+SL
22-23 Május Super Cup2 Nove Mlyny CZECH FW
19-20 Június Super Cup3 Torbole(CST) ITALY SL
25-27 Június Super Cup4 Balatongyorok HUNGARY FW+SL
03-04 Július Super Cup5 Torbole(CST) ITALY SL
19-24 Július Super Cup6 Viganj CROATIA FW+SL
14-15 Augusztus Super Cup7 Torbole(CST) ITALY SL
04-05 Szeptember Super Cup8 Nove Mlyny CZECH FW
TBC Szeptember Super cup9 Podersdorf AUSTRIA SL
10-12 Szeptember Super Cup10 Nove Mlyny CZECH SL
09-11 Október Super Cup11 Weiden AUSTRIA FW+SL
28-31 Október/November Super Cup12 Jadrija,Sibenik CROATIA FW+SL
FW - Formula Windsurfing
SL - Slalom
Info - windsurfingsupercup@gmail.com


A Magyar Szörf Szövetség 2009-es versenynaptára

- 2009 Magyar Freestyle versenyek beszámolója itt >>
- 2009. január 6-16. Limassol RS-X WC Ciprus
- 2009. április 4-10. Palma RS-X világkupa Spanyolország
- 2009. április 18-24. Hyeres RS-X világkupa Franciaország
- 2009. május 5-9. Garda tó RS-X világkupa Olaszország
- 2009. május 1-3. Gárdony I. forduló FAGOR Sebességi verseny és Szlalom MB - beszámoló
- 2009. május 23-24. Balatonfüred Birdland Radisson MSZSZ I. forduló - beszámoló
- 2009. május 30-31. Siófok O'neill Surfbeach Kupa és Szlalom Magyar Bajnokság - beszámoló
- 2009. június 6-7. Balatonfűzfő MSZA-BS Kupa MSZSZ II. forduló - beszámoló
- 2009. június 20-21. Siófok (Ezüstpart) Szörftábor.hu Kupa MSZSZ III. forduló - Beszámoló
- 2009. június 26-28. Balatongyörök Super Cup FW, Szlalom MB
- 2009. július 4-5. Balatonföldvár MSZSZ IV. forduló
- 2009. július 11-12. Siófok O'neill Surfbeach V. forduló - Beszámoló
- 2009. július 20-25. Viganj Formula MB Horvátország - Beszámoló
- 2009. augusztus 8-9. Badacsonytomaj Adriatiq Vulkán Kupa MSZSZ VI. forduló - Beszámoló
- 2009. augusztus 16-17 Orfű Kupa
- 2009. augusztus 20-22. Balatonalmádi (Hotel Néreus) VII. forduló Szt. István Kupa - Eredmények
- 2009. szeptember 5-6. Gárdony Formula Magyar Bajnokság - Beszámoló
- 2009. szeptember 12-13. FAGOR Sebességi Magyar Bajnokság - Beszámoló
- 2009. szeptember 19-20. Balatonfüred Birdland Radisson VIII. forduló - Beszámoló


A Magyar Szörf Szövetség 2008-as versenynaptára

- 2008. január 10-20. Auckland RS-X VB Új-Zéland
- 2008. március 15-21. Palma RS-X világkupa Spanyolország
- 2008. április 7-13. Garda tó RS-X világkupa Olaszország
- 2008. április 11-13.Szerbia, Palics - Formula / Slalom verseny - Beszámoló
- 2008. április 19-26. Hyeres RS-X világkupa Franciaország
- 2008. május 1-3. Super Cup Formula Torbole Olaszország
- 2008. május 1-4 Gárdony MSZSZ I. forduló, Sebességi verseny - Beszámoló
- 2008. május 1-10 Brest RS-X EB Franciaország
- 2008. május 17-18. Siófok Surfbeach Kupa - Beszámoló
- 2008. május 17-18. Super Cup Formula Nove Mlyny Csehország
- 2008. május 31-június 1. Balatonfüred MSZSZ II. forduló - Beszámoló
- 2008. június 7-8. Balatonfűzfő Sebességi verseny
- 2008. június 13-15. Balatongyörök Super Cup - Beszámoló
- 2008. június 19-22. Super Cup Formula/Slalom Bol Horvátország
- 2008. június 28-29. Siófok Surf Beach MSZSZ III. forduló - Beszámoló
- 2008. június 21-29. Kieler Woche RS-X világkupa Németország
- 2008. július 5-6. Siófok (Ezüstpart) Balaton Királyai IV. forduló - Beszámoló
- 2008. július 12-13. Siófok Surf Beach MSZSZ V. forduló - Beszámoló
- 2008. július 20-26. Viganj Formula, Slalom Horvátország
- 2008. július 26-augusztus 3. Mondello Junior U-21 RS-X EB Olaszország
- 2008. augusztus 2. Badacsonytomaj Vulkán Kupa
- 2008. augusztus 8-22 Peking-Qingdao OLIMPIA Kína - Beszámoló
- 2008. augusztus 16-17 Orfű Kupa
- 2008. augusztus 20-21. Balatonalmádi (Hotel Néreus) VI. forduló Szt. István Kupa - Beszámoló
- 2008. augusztus 23-24. Balatonfűzfő Retro verseny
- 2008. augusztus 29-31. Super Cup Slalom Rijeka Horvátország
- 2008. augusztus 30-31. Balatonfüred MSZSZ VII. forduló
- 2008. szeptember 6-7. Super Cup Formula Nove Mlyny Csehország
- 2008. szeptember 6-7. Gárdony Sebességi verseny
- 2008. szeptember 12-15. Super Cup Slalom Nove Mlyny Csehország
- 2008. szeptember 20-21. Balatonlelle BL Yacht Club VIII. forduló
- 2008. október 2-5. Super Cup Slalom Sibenik Horvátország
- 2008. október 11-12. Super Cup Formula/Slalom Weiden Ausztria
- 2008. október 30-november 2. Super Cup Formula/Slalom Premantura Horvátország


A Magyar Szörf Szövetség 2007-ben rendezett futamai:
Raceboard, Nyílt, Sport (Szlalom) osztályok versenyei
I. forduló máj 5-6. Balatonfüred - beszámoló R, Ny, S, Sz
II.forduló máj. 12-13. Balatonfüred - eredmények R, Ny, S, Sz
III. forduló június 9-10. Balatonfüred - beszámoló R, Ny, S, Sz
IV. forduló június 23-24. Siófok (Surfbeach) Fundango kupa - beszámoló R, Ny, S, Sz
V. forduló július 21-22. Siófok Ezüstpart - Balaton Királyai R, S,
VI. forduló augusztus 18-20. Balatonalmádi Hotel Nereus
UPC Szt. István Kupa
R, Ny, S, Sz
VII. forduló aug. 31- szept. 2. Keszthely KYC R, Ny, S, Sz
VIII. forduló szeptember 15-16. Balatonfüred R, Ny, S, Sz
Formula Windsurfing
I. forduló Máj. 19-20. Nove Mlini/Csehország
II. forduló Máj. 31-jún. 3. Torbole / Olaszország
III. forduló Jún. 15-17. Balatongyörök / Holidaysport Surf Center
IV. forduló Júl. 23- júl 29. Viganj / Horvátország
V. forduló Szept. 8-9.. Nove Mlini / Csehország
VI. forduló November 1-4. Premantura / Tartalék időpont, ha 4 vagy kevesebb érvényes verseny van
Szlalom
Június 15 -17. Balatongyörök - eredmények Szlalom
Július 23-29. Viganj / Horvátország - eredmények Szlalom
Október 13-14. Weiden / Ausztria - eredmények Tartalék időpont! Ha 2 vagy annál kevesebb érvényes verseny van.
November 1-4. Premantura / Horvátország Tartalék időpont! Ha 2 vagy annál kevesebb érvényes verseny van.
Helyszínek: A Super Cup versenyein, ahol szlalom versenyeket rendeznek, a felsoroltak szerint, továbbá a Magyar Bajnokság fordulói, ahol az Elnökség döntése szerint szlalom versenyt lehet rendezni.
Freestyle
ápr. 28- máj. 1. Gárdony Animal Freestyle
máj. 19-20. "Samsung" Kupa Surfbeach Siófok
május 26-27. Gárdony (tartalék, amennyiben az I. elmarad)
június 15-17. Balatongyörök / Holiday Surf Center
június 23-24. Siófok (Surfbeach) Fundango kupa
július 21-22. Siófok Ezüstpart - Balaton Királyai
szeptember 8-9. Gárdony Animal Freestyle
szeptember 22-23. Gárdony Animal Freestyle
F2 Speed (Sebességi)
Április 28- május 1. 10-18 óra Gárdony - beszámoló
Május 26-27. 10-18 óra Gárdony
Szeptember 22-23. 10-18 óra Gárdony
Jelmagyarázat
R= Raceboard, Ny= Nyílt, F=Formula, SZ=Szlalom, S=Sport, Free=Freestyle, MB= Magyar Bajnokság, SupC= Super Cup
Egyéb versenyek:

2007. május 19-20. Samsung Kupa Surfbeach Siófok
2007. augusztus 11-12. Orfű Kupa
2007 augusztus 11-12. Siófok (Surfbeach) - II. ÚJ! R, NY, S, Sz

A Magyar Szörf Szövetség 2006-ben rendezett futamai:
Raceboard, Nyílt, Sport (Szlalom) osztályok versenyei 2006
I. forduló máj 6-7 Balatonfüred - Beszámoló R, Ny, S
II.forduló máj. 27-28. Balatonfüred - Beszámoló R, Ny, S
III. forduló június 3-5. Siófok (Surfbeach) Fundango kupa - Eredmények R, Ny, S
IV. forduló július 8-9. Balatonfűzfő - Eredmények R, Ny, S
V. forduló július 15-16. Siófok - Beszámoló R, Ny, S
VI. forduló augusztus 5-6. Abádszalók - Eredmények R, Ny, S
VII. forduló augusztus. 19-20. Balatonalmádi - Eredmények R, NY, S
VIII. forduló szeptember 1-3. Keszthely - Eredmények R, Ny, S
IX. forduó szeptember 16-17. Balatonfüred R, Ny, S
X. forduló szept. 30-okt 1. Balatonfüred R, Ny, S
Formula Windsurfing
I. forduló Máj. 20-21. Nove Mlini/Csehország
II. forduló Jún. 17-18. Torbole / Olaszország
III. forduló Jún. 22-25. Bol / Horvátország
IV. forduló Jún. 30- júl 2. Balatongyörök / Holiday Surf Center
V. forduló Júl. 21-28. Viganj / Horváto.
VI. forduló Szept. 09-10. Nove Mlini/Cseho.
VII. forduló Okt. 07-08. Weiden/Ausztria
Szlalom
Június 30 - július 2. Balatongyörök Szlalom
Július 21-28. Viganj / Horvátország Szlalom
Október 7-8. Weiden / Ausztria Szlalom
Október 29- nov. 1. Premantura / Horvátország Tartalék időpont!
Helyszínek: A Super Cup versenyein, ahol szlalom versenyeket rendeznek, a felsoroltak szerint, továbbá a Magyar Bajnokság fordulói, ahol az Elnökségi döntése szerint szlalom versenyt lehet rendezni.
Freestyle
Június 17-18. Gárdony Animal Freestyle Race
Június 30- július 2. Balatongyörök Freestyle
Július 15-16. Siófok-Széplak Freestyle - Balaton Királyai
Július 22-23. Viganj / Horváto. Freestyle
Október27-29 Premantura/Horvátország - Hallowind
F2 Speed (Sebességi)
Április 29-30., máj.1. Gárdony - Beszámoló 10-18 óra
Július 07-08. Balatonfűzfő 10-18 óra
Augusztus 26-27. Gárdony 10-18 óra
Szeptember 23-24. Gárdony 10-18 óra
Jelmagyarázat
R= Raceboard, Ny= Nyílt, F=Formula, SZ=Szlalom, S=Sport, Free=Freestyle, MB= Magyar Bajnokság, SupC= Super Cup
Windsurfing Supercup Versenyek
Ápr. 15-17 Koper/Zusterna Szlovénia FW+SL
Máj. 20-21. Nove Mlyny Csehország FW
Jún. 17-18. Torbole Olaszország FW
Jún. 22-25. Bol Horvátország FW+SL
Jún 30-Júl.2. Balatongyörök Magyarország FW+SL
Juli 21-28. Viganj Horvátország FW+SL
Szept. 9-10. Nove Mlyny Csehország FW
Okt. 7-8. Weiden Ausztria FW+SL
Nov. 1-4. Premantura Horvátország FW+SL
FW ? Formula Windsurfing
SL ? Slalom
Info ? windsurfingsupercup@hotmail.com

Egyéb érdekes versenyek 2006-ben
Július 7. Tihany-Balatonfüred Hosszú távú verseny
Augusztus 12-13. Orfű kupa Amatőr nyílt kupa

A Magyar Szörf Szövetség 2005-ben rendezett futamai:
Magyar Bajnokság versenynaptára 2005
I. forduló máj 7-8 Balatonkenese - Beszámoló R, Ny, S
II.forduló máj. 28-29. Balatonaliga - elmaradt R, Ny, S
III. forduló június 24-26. Abádszalók - Beszámoló R, Ny, S
IV. forduló július 9-10. Balatonaliga - Beszámoló R, Ny, S
V. forduló szeptember 3-4. Balatonkenese - Beszámoló R, Ny, S
VI. forduló szept. 24-25. Balatonaliga - elmaradt R, Ny, S
Formula Windsurfing
I. forduló Máj. 14-15. Weiden/Ausztria - Beszámoló F,SZ MB/SupC
II. forduló Máj. 21-22. Nove Mlini/Cseho. - Beszámoló F MB/SupC
III. forduló Jún. 9-12. Bol / Horvátország - Beszámoló F,SZ MB/SupC
IV. forduló Júl. 1-3. Balatongyörök - Beszámoló F MB/SupC
V. forduló Júl. 25-30. Viganj / Horváto. - Beszámoló F,SZ MB/SupC
VI. forduló Szept. 10-11. Nove Mlini/Cseho. - Beszámoló F MB/SupC
VII. forduló Okt. 8-9. Weiden/Ausztria F,SZ MB/SupC
Szlalom
Super Cup
Juni 9-12
Bol / Horváto. - elmaradt Formula, Szlalom MB/SupC
Júli. 25-30. Viganj / Horváto. - elmaradt Formula, Szlalom MB/SupC
Super Cup
Okt 8-9
Weiden / Ausztria Formula, Szlalom MB/SupC
Okt 29-31 Premantura / Horváto. Tartalék időpont!
Freestyle
Június 04-05. Gárdony - Beszámoló Let's Go
Július 2-3 Balatongyörök - Beszámoló Let's Go
Július 21-24. Viganj / Horváto. - elmaradt
Augusztus 27-28. Balatonfűzfő Let's Go
Szeptember Weiden/Ausztria Pannonia Soul Classic
Október 27-29 Premantura/Horvátország - Hallowind
F2 Speed (Sebességi)
Április 23-24. Gárdony - Beszámoló 10-18 óra
Július 16-17. Balatonfűzfő - Beszámoló 10-18 óra
Szeptember 17-18. Gárdony - Beszámoló 10-18 óra
Október 10-18. Gárdony - elmaradt 10-18 óra
Jelmagyarázat
R= Raceboard, Ny= Nyílt, F=Formula, SZ=Szlalom, S=Sport, Free=Freestyle, MB= Magyar Bajnokság, SupC= Super Cup

Egyéb érdekes versenyek 2005-ben
Augusztus 6-7. Siófok Go Freestyle
Augusztus 13-14. Orfű Orfű kupa
Augusztus 20-21. Balatonalmádi Szent István Kupa

A Windsurfing Super Cup versenyei - www.windsurfingsupercup.com
Dátum Név Hely Ország Kategória Melyik nemzeti FW bajnokság része
26-28 March Super Cup1 Isola Slovenia FW Slovenian
30-1 Apr/May Super Cup2 Torbole Italy FW FW
14-15 May Super Cup3 Weiden Austria FW+SL Austrian, Hungarian
21-22 May Super Cup4 Nove Mlyny Czech FW Czech, Austrian, HUngarian
9-12 June Super Cup5 Bol Croatia FW+SL Croatian, Slovenian, Czech, Hungarian
18-19 June Super Cup6 Torbole Italy FW Italian, Austrian
1-3 July Super Cup7 Balatongyörök Hungary FW Hungarian, Austrian
1-6 August Super Cup8 Viganj Croatia FW+SL Croatian, Slovenian, Czech, Hungarian
10-11 September Super Cup9 Nove Mlyny Czech FW Czech, Hungarian
8-9 October Super Cup10 Weiden Austria FW+SL Austrian, HUngarian
29-1 October / November Super Cup11 Premantura Croatia FW+SL Croatian

2005 Formula Windsurfing osztály érdekesebb eseményei
Június 6-12 Rodosz/GRE Európabajnokság
Június 22-27 Euro Cup Oeiras,POR
Június 27- 07-6. PWA Grand Slam Pozo
Augusztus 12-17 Euro Cup Silvaplana/SUI
Szeptember 23-30 PWA Grand Slam Sylt/GER
Október 1-10 PWA Almanarre/FRA Racing
Október Super Cup Hallowind, Premantura/Horvátország
December 12-17 Formula Windsurfing Világbajnokság Melbourne/AUS