Április 26- május 2-ig Hyeresben rendezték meg a 35. szörfös és vitorlázó vlágkupát az olimpiai osztályokban.

2003.-as PWA eseménynaptár

2003.01.24

Allen és Staszewska a 2002-es év PWA világbajnokai formula kategóriában.

2002.12.15

A formula kategória két nagy sikerű futammal tért vissza a PWA-be, Lebában (Lengyelország) es Syltben (Németország). A férfiaknál formula címet hajszállal nyerte az ausztrál race specialista, Steve Allen (Fanatic) a holtversenyben másodikak: Antoine Albeau (NeilPryde), Kevin Pritchard (Gaastra Bic) és Wojtek Brzozowski (NeilPryde,Starboard) előtt.

A 2002.-es PWA Wave világbajnok Kevin Pritchard

2002.11.23

Az ígéretes időjárás előrejelzés ellenére az Írország nyugati partján, Brandon Bayben tartott PWA wave döntő nem hozott változást. Eszerint a 26 eves kaliforniai szörfös, Kevin Pritchard (Gaastra,Bic) a PWA összesített bajnoki címet is a folyamatosan bővülő windsurf- bajnoki listájához írhatta. Pritchard győzelme ebben a szezonban nagyrészt a kanári szigeteken rendezett 2. versenyen nyújtott teljesítményének köszönhető.